Eimuri, Lidlauki, Ādaži, Latvija, LV - 2164

Avio pakalpojumi

Mūsu skola strādā no 2006. gada un esam sagatavojuši vairāk kā 80 pilotus, no kuriem daži jau ir aplidojuši visu Eiropas savienību no Somijas līdz Portugālei.

Nav svarīgi cik Jums gadu 16 vai 65 Jums ir dota šī iespēja piepildīt savu sapni.

Iepazīšanās lidojumi

Iepazīšanās lidojumi jeb First Step Fly – brīnišķīga iespēja pārsteigt draugus un tuviniekus, uzdāvinot viņiem iepazīšanās lidojumu divvietīgā lidmašīnā virs Rīgas un tās tuvākās apkārtnes. Lidojums notiek profesionāla pilota vadībā, un tā mērķis ir palīdzēt saprast, vai vēlies kļūt par pilotu un pats iemācīties vadīt lidmašīnu. Vienlaikus iepazīšanās lidojums ir adrenalīna pilns piedzīvojums, kas ļaus uz brīdi aizmirst visas raizes un aplūkot brīnišķīgas dabas ainavas no putna lidojuma. Lidojuma ilgums – sākot no 15 minūtēm, līdz vienai stundai. SIA "First Fly" iespēju robežās piedāvā arī individuāli izplānotu lidojuma maršrutu atbilstoši klienta vēlmēm.

Lidaparātu noma

Pilotu skola "First Fly" saviem abolventiem piedāvā lielisku iespēju uzturēt un pilnveidot lidošanas prasmes arī pēc skolas pabeigšanas – iznomājot lidaparātu savām personiskajām vajadzībām.

Ekskursijas un aeroklubu pasākumi

Ekskursijas un aeroklubu pasākumi – Ādažu lidlaukā nereti tiek organizēti aeroklubu pasākumi, kā arī ekskursijas bērniem, kuru laikā viņi tiek iepazīstināti ar aviācijas tehniku un lidlauka aprīkojumu, kā arī var uzzināt daudzas aizraujošas lietas par pilota profesiju. Ekskursijas tiek rīkotas gan skolēniem, gan ikvienam, kuru interesē lidmašīnas, un kas vēlas uzzināt ko vairāk par pilota karjeras iespējām.

Nāc un paplašini savu redzesloku, apgūstot pilota iemaņas skolā "First Fly", vai dodies iepazīšanās lidojumā un gūsti neatkārtojamus iespaidus!

Lai pieteiktos apmācībām, iepazīšanās lidojumam vai uzdotu neskaidros jautājumus, nosūti ziņu, izmantojot mājaslapā esošo kontaktformu, vai zvani uz tālruni +371 28691360.