Eimuri, Lidlauki, Ādaži, Latvija, LV - 2164

Privātuma politika interneta vietnei www.firstfly.lv

1. Interneta vietnē www.firstfly.lv (turpmāk – Vietne) tiek vākti dati par Vietnes apmeklētājiem, tādējādi gūstot iespēju Vietnes uzturētājam izvērtēt, cik noderīga ir Vietne, un kā to varētu uzlabot.

2. Pārzinis, kas Vietnē vāc datus par Vietnes apmeklētājiem, ir SIA “First Fly”, Reģ.Nr. 40103602429, (turpmāk – Pārzinis).

3. Pārziņa adrese: Eimuri, "Lidlauki", Ādažu n., LV-2164,
E-pasts: naikintuvas21@gmail.com, 
Tālrunis: +371 28691360.

4. Pārzinis nemitīgi pilnveido Vietni, ar mērķi, uzlabot tās lietošanu, tāpēc Pārzinim ir jāzina, kāda informācija ir svarīga Vietnes apmeklētājiem, cik bieži viņi šo Vietni apmeklē, kādas ierīces un pārlūkprogrammu viņi izmanto, no kāda reģiona nāk apmeklētāji, un kādu saturu vislabprātāk lasa.

5. Pārzinis izmanto sistēmu Google Analytics, kas ļauj Pārzinim analizēt, kā apmeklētāji izmanto Vietni. Par to, kā darbojas Google Analytics pamatprincipi, iespējams uzzināt Google mājas lapā https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800. Pārzinis izmanto savāktos datus savās tiesiskajās interesēs, lai uzlabotu izpratni par Vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabotu pieejamību Pārziņa publiskotajai informācijai. Apmeklētājs jebkurā laikā var pārtraukt datu vākšanu Google Analytics, kā tas ir aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

6. Serveris, kurā izvietota Vietne, var reģistrēt apmeklētāja nosūtītos pieprasījumus (izmantotā ierīce, pārlūkprogramma, IP adrese, piekļuves datums un laiks). Šajā punktā minētie dati tiek izmantoti tehniskiem nolūkiem: lai nodrošinātu Vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību un izmeklētu iespējamos drošības incidentus. Šajā punktā minēto datu vākšanas pamats ir Pārziņa tiesiskā interese nodrošināt Vietnes tehnisku pieejamību un integritāti.

7. Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē Vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos. Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai atlasītu un piemērotu apmeklētājam piedāvājamo informāciju un reklāmas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs aplūkojis agrāk, un tādējādi veidotu apmeklētājiem Vietnes lietošanu vienkāršu, ērtu un individuāli piemērotu. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to dzēšanu un pārvaldīšanu, var iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org

8. Vietne izmanto sīkdatnes, lai vāktu lietotāja IP adreses un pārlūkošanas informāciju un ļautu Vietnei atcerēties apmeklētāja izvēli. Sīkdatnes ļauj Pārzinim sekot līdzi Vietnes datu plūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar Vietni – Pārzinis izmanto šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu Vietni. Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Pārziņa leģitīmā interese nodrošināt Vietnes funkcionalitāti, pieejamību un integritāti.

9. Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit www.aboutcookies.org. Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Apmeklētājs var atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta Vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

10. Statistikas datiem par Vietnes apmeklētājiem var piekļūt tikai tie Pārziņa darbinieki, kuri ir atbildīgi par tādu datu analīzi.

11. Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

12. Pārzinis apliecina, ka sīkdatnes un statistikas informācija tiks apkopota, apstrādāta un glabāta saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, tai skaitā 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un ES Padomes Personas datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679.

13. Pārzinis patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus. Vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt Vietnes saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām.

14. Lai uzlabotu tiešsaistes pieredzi, Vietne izmanto “sīkdatnes”, “tīmekļa bāksignālus” un citas izsekošanas tehnoloģijas. Sīkdatnes ir tekstu datnes, kas ir izvietotas datora pārlūkā, lai saglabātu Jūsu izvēles. Vietne izmanto sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai izprastu Pakalpojuma un tīmekļa lietošanu un uzlabotu vai pielāgotu produktus, saturu, piedāvājumu vai pakalpojumus tīmekļa vietnēs.

Piemēram, mēs varam izmantot sīkdatnes, lai atpazītu Jūs pēc vārda, kad atgriežaties pie pakalpojuma.

First Fly iestata sīkdatnes 3 dažādās kategorijās:

 • Obligāti nepieciešamas sīkdatnes
  - Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai sniegtu minimāli nepieciešamos pakalpojumus tīmekļa vietnēs
  - Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai uzlabotu tīmekļa vietņu drošību
  - Šīs sīkdatnes ir obligātas, un tās šajā tīmekļa vietnē nevar atspējot
  - Parasti sīkdatnes var atspējot jebkurā laikā Jūsu pārlūkā
 • Darbības sīkdatnes
  - Vietne izmanto darbības sīkdatnes, lai uzlabotu pakalpojumu, ko sniedzam tiešsaistē, izmantojot analītikas, iznirstošo aptauju un vispārējās darbības un pieejamības uzraudzības rīkus
  - Šīs sīkdatnes nav obligātas, un tās var atspējot sīkdatņu iestatījumu dialoglodziņā šīs lapas augšā
 • Funkcionālās sīkdatnes
  - Vietne izmanto funkcionālās sīkdatnes, lai atcerētos Jūsu pierakstīšanās datus nākamreiz, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes
  - Tāpat mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi, atceroties noteiktas Jūsu izvēles.
  - Šīs sīkdatnes nav obligātas, un tās var atspējot sīkdatņu iestatījumu dialoglodziņā šīs lapas augšā

Apmeklējot Firstly tīmekļa vietnes Jūs atzīstat un piekrītat, ka sniedzat mums atļauju izsekot Jūsu darbībām un pakalpojumu un funkcionalitāšu lietošanai, izmantojot iepriekš aprakstītās tehnoloģijas, kā arī citas līdzīgas nākotnē izstrādātas tehnoloģijas.

Trešās puses var izveidot un piekļūt savām izsekošanas tehnoloģijām, kad apmeklējat Firstly tīmekļa vietnes, un tām var būt piekļuve informācijai par Jums un Jūsu tiešsaistes darbībām laika gaitā un dažādās tīmekļa vietnēs un lietotnēs, kad izmantojat Firstly tīmekļa vietnes. Mēs nekontrolējam šādas viņu izmantotās izsekošanas tehnoloģijas, uz kurām attiecas šo trešo pušu privātuma politikas.

Sīkdatņu atspējošana

Lielākā daļa pārlūku ir iestatīti tā, lai pieņemtu sīkdatnes. Jūs, iespējams, varat iestatīt pārlūku tā, lai tas brīdinātu pirms noteiktu sīkdatņu pieņemšanas vai atteikšanās no noteiktām sīkdatnēm. Taču, ja atspējosit sīkdatņu lietošanu tīmekļa pārlūkā, dažu First Fly tīmekļa vietņu funkciju lietošana var būt apgrūtināta vai tās nedarbosies pareizi.